Pocztówki z podróży. Moje źródło inspiracji.

Stara dusza.


 

Kocham muzykę dawnych lat i starocie, podobno drzemie we mnie stara dusza. Za kilka lat widzę siebie w małym drewnianym domku w lesie z dala od zgiełku XXI wieku, z aparatem w ręce i kapeluszem na głowie. 

Podróże, a pióro.


 

Bardzo dużo podróżuję starając się doświadczyć jak najmocniej natury i lokalnego życia, co inspiruje mnie do pisania wierszy i opowiadań.  Zdobywanie górskich szczytów, spanie pod gołym niebem i kąpiele w jeziorach polodowcowych - natura i proste życie potrafią mocno inspirować. W głębi duszy marzę o wydaniu książki.

Podróże podobnie jak fotografia pozwalają na wolność, która w moim życiu odgrywa bardzo ważną rolę.  

Ogranicza nas tylko wyobraźnia.


 

To właśnie tym stwierdzeniem kieruję się fotografując. Fotografia to sztuka, która pozwala nam kreować w wyjątkowy sposób nasz świat i zatrzymywać w kadrach piękno jakim są emocje.

W fotografii stawiam na naturalność, a styl, w którym tworzę charakteryzuje się ciepłymi i żywymi barwami. Podczas fotografowania bardzo lubię dostrzegać Wasze małe gesty, Wasze spojrzenia i uśmiechy, wzruszenia, które sprawiają, że to, co wspólnie tworzymy jest prawdziwe i naturalne. Chętnie realizuję projekty artystyczne, a na szaleństwo w kadrach nie trzeba mnie namawiać.

Natura. Moja inspiracja.


 

Jestem Klaudia, fotografka mieszkająca u podnóża gór Beskidu Małego. 

Miłośniczka podróży, gór i natury. To właśnie wśród natury odnajduję ukojenie, spokój oraz inspiracje, które w tym zawodzie są bardzo ważne. 

To właśnie natura i piękno świata sprowadziły mnie na fotograficzną drogę, w której przepadłam. Świat fotografii pozwala mi spełniać się artystycznie i zatrzymywać w kadrach wrażliwość i emocje, które stanowią dla mnie istotny element w życiu.

Poznajmy się!

OFERTA

KONTAKT

FOTOGRAFIA ŚLUBNA | FOTOGRAFIA BIELSKO-BIAŁA

ŚLĄSK | POLSKA | ZAGRANICA

 

 

© 2023 Copyright Klaudia Podgórska